SUMBAS VE MEHMETLİ BELEDİYE BAŞKANLARI MAZBATALARINI ALDI

thumbnail_e (66)Osmaniye’nin Sumbas ilçe ve Sumbas’a bağlı Mehmetli Belde Belediye başkanları mazbatalarını aldı.

Sumbas Belediye Başkanı seçilen Zeki Demiroğlu AK Parti Osmaniye milletvekili İsmail Kaya, İl Başkanı Hamza Tor, Sumbas İlçe Başkanı Erol Kaplan, Kadirli İlçe Başkanı İsmail Oruç ve partililerle Kadirli Adliyesi’ne gelerek İlçe Seçim Kurulu Başkanı Volkan Özkan’dan mazbatalarını teslim aldı.

Demiroğlu burada yaptığı konuşmada, “Mazbatamızı aldığımız bu onurlu günde bizlere üçüncü kez bu görevi layık gören çok kıymetli hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Sumbas için mücadelemiz ve çalışmalarımız mesai saati gözetmeksizin aralıksız sürecektir.”diye konuştu.

Mehmetli Belediye Başkanlığı’na seçilen Mehmet Seyitoğlu da, “Gönül belediyeciliği sloganıyla çıktığımız seçim çalışmamızın sonunda sandıktan zaferle çıktık. Allah izin verirse güzel hizmetlere imza atacağımız çalışmalarımıza en kısa zamanda başlayacağız. Hep birlikte Mehmetli beldemizi daha güzel ve mutlu şehir yapmak için mücadele edeceğiz. Partili partisiz herkese kapımız açık.” dedi.

AK Parti Osmaniye İl Genel Meclis üyeliğine seçilen Veli Gani de mazbatasını alarak, kendilerini yalnız bırakmayan partililere ve Sumbas’lılara teşekkür etti.

Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, seçilen belediye başkanları, belediye ve il genel meclis üyelerini tebrik ederek, görevlerinde başarılar dileklerini iletti.  Menderes ÖZAT