OSMANİYE VETERANLAR, POLATLI VETERANLARI FARKLI YENDİ: 5-1

Resim4

Orta Anadolu Masterler Fedarasyonu A Grubunda mücadele eden Osmaniye Veteranlar SK, 08 Ocak Pazar günü Korkutata Üniversitesi sahasında karşılaştığıPolatlı Masterlar takımını 5-1 yendi.

Yoğun yağış altında oynanan karşılaşma centilmence geçerken Osmaniye Veteranlar’ın gollerini Mehmet Öğüt (2), Mehmet Daniş (1), Barış Erdem (1) ve penaltıdan Nevzat Şen attı. Grupta ilk 2 için iddiasını sürdüren veteranlar takımı başkanı Ali Atmaca, 22 Ocak’ta Sivas Masterlar ile yapacakları maç ile ligin ilk yarısını tamamlayacaklarını söyledi.

O maçtan da galip gelerek lig arasına 2.sırada girmek istediklerini belirten başkan  Ali Atmaca, Polatlı maçındaki mücadeleden dolayı takım arkadaşlarını ve takımın teknik direktörlüğünü yapan Behzat Demiryürek hocaya teşekkürlerini ifade etti. Behzat hocanın takım için fedakârca emek harcadığını belirten Ali Atmaca, hocanın takım için birleştirici ve yol gösterici olduğunu belirtti. Bu arada, veteranlar ligi ile ilgili çok fazla tanıtım yapamadıklarını belirten başkan, ilgi duyan Osmaniyelileri 22 Ocak Pazar günü Korkut ata Üniversite sahasında oynanacak Sivas maçına beklediklerini söyledi.

AHMET ÇAMURCU