15 Temmuz Şehitleri anısına Halı Saha Futbol Turnuvası

 

 

 

DSC_0011Memur-Sen’e bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Osmaniye Şubesi tarafından düzenlenen Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası başladı.

Çenet Kardeşler Akdeniz Sosyal Tesisleri Halı Saha’da düzenlenen turnuvanın başlangıcı öncesinde Kur’an-ı Kerim okundu ve dua yapıldı. Bu seneki turnuvanın 15 Temmuz Şehitleri anısına yapıldığını ifade eden Sağlık-Sen Osmaniye Şube Başkanı Muhittin Çenet, turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

Turnuvaya Sağlık-Sen, 112 Acil, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü, Özden Huzurevi, ODH Koroner Angio, ODH Mutfak, Sağlık Müdürlüğü Güvenlik, Düziçi Devlet Hastanesi, Korupark Hastanesi, Mert Spor, Park Hastanesi, Sevgi Hastanesi, Düziçi Devlet Hastanesi Acil, Has Bahçe, Öz Sağlık Spor, VGP Diriliş, İbni Sina Hastanesi, Osmaniye Devlet Hastanesi Diriliş, ODH Yoğun Bakım, Bahçe FTR, Osmanlı Spor, Merkez TSM, Kadirli Devlet Hastanesi 112 ve Osmaniye Gazeteciler Spor takımları katılıyor.

İlk gün oynanan maçlarda Osmaniye Gazeteciler Spor takımı rakibi Özden Huzurevi’ni 9-3 yenerek turnuvaya galibiyet ile başladı. Takım oyuncularına aldıkları galibiyetten dolayı tebrik eden Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Başkanı İsrafil Avcı, “Biz de turnuvaya katkıda bulunmak için katıldık. Takım oyuncularımız ilk maçı farklı galibiyet ile tamamladı. Hepsini kutluyorum. İnşallah bundan sonraki maçlarımızı da alırız. Ben turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyor, böyle bir turnuvayı düzenleyen Sağlık-Sen Şube Başkanı Muhittin Çenet’i de kutluyorum” dedi.

Turnuvanın açılışına Osmaniye İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Cingöz, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hayri Sarı, Memur-Sen Osmaniye Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mahmut Kahraman da katıldı.

Ali Celal KAYMAK